Možnosti spolupráce s blogom Zdravie nad zlato

Vitajte na stránke Zdravie nad zlato! Sme radi, že zvažujete spoluprácu s naším blogom, ktorý sa zameriava na zdravý životný štýl, výživu a wellness. Naša komunita čitateľov stále rastie a my sme nadšení, že môžeme ponúknuť rôzne formy spolupráce, ktoré pomôžu zviditeľniť vašu značku a produkty.

Prečo spolupracovať s nami?

 • Široká cieľová skupina: Náš blog oslovuje prevažne ženy vo veku 25-65 rokov, ktoré sa zaujímajú o zdravé recepty, materstvo a starostlivosť o deti. Máme tiež širokú základňu čitateľov vo veku 18-65 rokov, ktorí sa zaujímajú o zdravie, výživu, fitness a celkový zdravý životný štýl.
 • Vysoká angažovanosť: Naša komunita je aktívna a zapojená, čo znamená, že vaše produkty a služby budú mať vysokú šancu osloviť relevantné publikum.
 • Odborný a autentický obsah: S viac ako 10-ročnými skúsenosťami v oblasti copywritingu a obsahového marketingu vytvárame kvalitný a autentický obsah, ktorý rezonuje s našimi čitateľmi.

Možnosti spolupráce

 1. Sponzorované príspevky
  • Sponzorované príspevky umožňujú firmám prezentovať svoje produkty a služby formou článkov na našom blogu. Každý príspevok je vytvorený tak, aby prirodzene zapadal do obsahu našej stránky a zaujal našich čitateľov.
  • Výhody: Zvýšenie povedomia o značke, zlepšenie SEO výsledkov, prístup k cieľovej skupine.
 2. Recenzie produktov
  • Ponúkame recenzie produktov, kde dôkladne testujeme a hodnotíme produkty súvisiace so zdravím, wellness a životným štýlom. Naše recenzie sú čestné a objektívne, čo zvyšuje dôveru našich čitateľov.
  • Výhody: Priama spätná väzba na váš produkt, zvýšenie dôveryhodnosti značky, podpora predaja.

Ako začať?

Ak máte záujem o spoluprácu alebo akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Radi s Vami preberieme detaily a možnosti, ako môžeme spolupracovať na zvýšení povedomia o vašej značke.

Kontaktujte nás na:

Tešíme sa na možnosť spolupráce a veríme, že spoločne dosiahneme skvelé výsledky!

S pozdravom,

Barbara Čajkovič
Autorka blogu Zdravie nad zlato
www.zdravienadzlato.sk
Mediakit na stiahnutie