Top cviky na zadok a stehná, ktoré vám pomôžu efektívne schudnúť a vytvarovať krásne pozadie

Top cviky na zadok a stehná, ako schudnúť zo stehien, ako schudnúť zo zadku, cvičenia na zadok, video cvičenie na zadok, videá cvičenia na doma, cvičenie na doma,

Hľadáte účinné cviky na zadok a stehná, ktoré vám pomôžu schudnúť a vytvarovať vaše najlepšie pozadie? Nie je to žiadna veda, ale nebude to bez námahy. Dnes vám ukážeme jednoduché a krátke cvičenia, ktoré môžete cvičiť kdekoľvek a kedykoľvek. Nezaberú vám ani 30 minút denne, ale keď ich budete cvičiť pravidelne a pridáte k tomu vyvážený jedálniček, dostavia sa ohromujúce výsledky.

Cesta k pevnému zadku a chudým stehnám je kombináciou vhodného pohybu a stravy

Ak túžite po dokonalej postave, zabudnite na genetiku, nedostatok času alebo iné výhovorky. Každý môže mať zdravé a sexi vyšportované telo, ak si uvedomí, že to nie je chvíľková záležitosť. Jedná sa o celkovú zmenu životného štýlu v podobe správneho každodenného pohybu a vyváženej stravy.

Nemusíte obetovať dlhé hodiny cvičeniu, stačí ak si každý deň vyhradíte aspoň 30 minút aktívneho pohybu. Váš jedálniček by mal obsahovať dostatočné množstvo bielkovín, zdravých tukov a vlákniny. Vyhnúť by ste sa mali nezdravým potravinám, rýchlemu občerstveniu a nadmernému príjmu cukru a soli.

Ak si budete strážiť svoj denný príjem kalórií, tak, že vydáte viac energie ako príjmete, môžete si byť istý, že dosiahnete želaný výsledok. Ak sa potrebujete v rámci chudnutia zamerať na určité partie svojho tela, potom posiľňovanie týchto oblastí vám pomôže zacieliť sa na odstraňovanie tuku a tvarovanie práve v týchto partiách.

Konzistencia je kľúčová

Udržanie motivácie je kľúčové pre dosiahnutie dlhodobých výsledkov. Cvičenia by mali byť prispôsobené vašim možnostiam, veku a aktuálnej fyzickej kondícii. Len tak môžete zostať konzistentný a postupne dosahovať všetky stanovené ciele. Čím viac budete cvičiť, tým sa vaše svaly stanú silnejšie a budú vyžadovať viac námahy.

Motivácia je skutočne dôležitým faktorom ako dosiahnuť všetky ciele, avšak je častokrát ťažké si ju v dnešnej hektickej dobe udržať. Našťastie vám prinášame riešenie v podobe účinných videí, ktoré zahŕňajú krátke cviky na zadok, nohy a stehná v rôznych úrovniach. Môžete ich striedať a prispôsobovať svojej aktuálnej kondícii.

Postupné zvyšovanie námahy

Ak sa vám po určitom čase budú zdať niektoré cviky ľahké, je to prirodzený proces a znamená to, že si vaše telo už na cvičenie zvyklo. Cvičenia treba preto pravidelne obmieňať a zvyšovať ich intenzitu. Ak ste napríklad začali cvičiť cviky na zadok len s váhou vlastného tela a už sa vám zdajú byť ľahké, je čas pridať váhu v podobe činiek alebo kettlebellu.

Nehladujte

Čím viac budete cvičiť a vaše svaly budú silnejšie, tým budete viac pociťovať hlad. Prekážkou k dosiahnutiu vytýčených cieľov môže byť vzrastajúci hlad. Je známe, že ak zvýšime náš výdaj energie, pociťujeme omnoho väčší hlad.

Na to aby cvičenie bolo naozaj účinné a my po ňom nevyjeme celú chladničku slúžia proteínové nápojeDajte si ich krátko po cvičení aby vám pomohli zahnať hlad a večer pred spaním, aby vaše svaly dostali výživu a nehladovali počas noci. Svaly sa tak môžu lepšie zregenerovať. Vďaka proteínovým nápojom tak budete môcť schudnúť z brucha rýchlejšie.

Video: Top cviky na zadok a stehná od skutočného profesionála

Tieto cvičenia zostavila známa fitness influencerka Pamela Reif, ktorá má na Youtube už viac než 9 miliónov odberateľov. Jej popularita je enormná práve vďaka tomu, že ponúka ľuďom cvičenia, ktoré skutočne fungujú. Môžete ich cvičiť kdekoľvek, aj v pohodlí domova a dosiahnete s nimi účinok ako keby ste trénovali s trénerom v posiľňovni. Videá sú navyše príjemné a zostavené tak, aby nenudili a doplnené chytľavou hudbou s ktorou sa vám bude dobre hýbať.

Tip pre dokonalú postavu

Skombinujte tieto vysoko účinné cviky na zadok a stehná spolu s našimi 10-minútovými cvikmi pre ploché brucho a garantujeme vám, že získate svoju najlepšiu postavu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *