Top 10 minútové cviky na brucho pre ploché a vyrysované brucho

Top 10 minútové cviky na brucho pre ploché a vyrysované brucho

Hľadáte rýchly a efektívny spôsob, ako vytvarovať brucho a spáliť prebytočný tuk? Prinášame vám najpopulárnejšie 10 minútové cviky na brucho! Len s 10 minútami vášho času každý deň môžete skutočne získať ploché, tvarované brucho, po ktorom ste vždy túžili. Postupujte spolu s týmito jednoduchými cvičeniami, ktoré môžete cvičiť v pohodlí domova a sledujte, ako vaše kilá ubúdajú!

Cesta k plochému bruchu je kombináciou vhodného pohybu a stravy

Odborníci sa zhodujú, že stravovanie ovplyvňuje našu hmostnosť z väčšej miery ako samotný pohyb. Ak by sme to mali preniesť na čísla, je to asi pomer 8:2. Teda 8 dielov patrí strave a 2 diely pohybu. Ak teda naozaj chcete schudnúť z brucha, musíte sa pripraviť aj na zmenu jedálnička. Našťastie, u nás nájdete všetko v jednom a v našej sekcii zdravých receptov nájdete zdravšie alternatívy klasických receptov, ale i chutné a zdravé jedlá pre optimálnu výživu.

Zabudnite teda na mýty o tom, že na to aby ste schudli, potrebujete robiť hodinu denne namáhavé cardio, alebo chodiť do posilňovne. Stačí zoptimalizovať váš denný príjem stravy s výdajom v podobe efektívneho pohybu. To môže byť rýchla prechádzka, bicyklovanie, no rovnako aj cvičenie v pohodlí domova.

Ak sa teda chcete zamerať na spálenie tukov v oblasti brucha, mali by ste si zvoliť cvičenia, ktoré vám pomôžu zamerať spaľovanie na tieto kritické miesta. Stačí ich robiť odhodlane a pravidelne každý deň. Nezabúdajte na to, že čím dlhšie budete svoje brušné svalstvo posiľňovať, tým viac si svaly na pohyb zvyknú. Preto je dobré cvičenia obmieňať a záťaž postupne pridávať.

Účinné 10 minútové cviky na brucho od profesionálov

Tieto cvičenia zostavila obdivuhodná Pamela Reif, ktorá má na Youtube už viac než 9 miliónov odberateľov. Jej popularita je enormná práve vďaka tomu, že ponúka ľuďom cvičenia, ktoré skutočne fungujú. Môžete ich cvičiť kdekoľvek, aj v pohodlí domova a dosiahnete s nimi účinok ako keby ste trénovali s trénerom v posiľnovni.

Vyberte si teda niektorý z týchto cvičení a začnite so svojou transformáciou ešte dnes!

Pozor na hlad po cvičení

Nezabudnite, že čím častejšie budete svoje brušné svaly precvičovať, tým skôr sa dopracujete k želanému výsledku. Prekážkou k dosiahnutiu vytýčených cieľov môže byť vzrastajúci hlad. Je známe, že ak zvýšime náš výdaj energie, budeme potom pociťovať omnoho väčší hlad.

Na to aby cvičenie bolo naozaj účinné a my po ňom nevyjeme celú chladničku slúžia proteínové nápoje. Dajte si ich krátko po cvičení aby vám pomohli zahnať hlad a zároveň dodali výživu svalom pre ich lepšiu regeneráciu a rast. Vďaka proteínovým nápojom tak budete môcť schudnúť z brucha rýchlejšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *