Sulforafan EXTRA – Prevratný liek na rakovinu teraz dostupný za výhodnú cenu

sulforafan extra, sulforafan kapsule, liečba rakoviny, prevencia rakoviny, obnova buniek, sulforafan extra 120, sulforafan účinky,

Hľadáte spôsob, ako predchádzať vzniku rakoviny a ochrániť svoje telo pred chronickými ochoreniami? Sú vašou starosťou oslabená imunita alebo chronický zápal? Riešením môže byť účinná látka s názvom brokorafanín, ktorú nájdeme v brokolici. A teraz je možné ju konzumovať jednoducho vo forme kapsúl Sulforafan EXTRA. Jedna kapsula obsahuje až 200 mg účinnej látky, čo zodpovedá množstvu 5 kg čerstvej brokolice.

Objav brokorafanínu sa viaže k slovenskej vedkyni Prof. RNDr. Kataríne Horákovej, DrSc., ktorá koncom 50. rokov 20. storčia skúmala protinádorový účinok prírodneho sulforafanu na rakovinové bunky v laboratórnych podmienkach (in vitro).

Sulforafan je fytonutrient, ktorý sa nachádza v brokolici vo forme glukorafanínu. Jeho účinnosť je však závislá od prítomnosti enzýmu myrozinázy, ktorý glukorafanín premení na sulforafan a umožní tak využiť jeho blahodárne vlastnosti.

Jeho protinádorový účinok je pôsobivý a zabraňuje vzniku a rastu viacerých druhov rakoviny, medzi nimi rakoviny prsníka, prostaty, hrubého čreva, kože, pľúc, žalúdka a močového mechúra.

Výskumy tiež potvrdili, že konzumácia sulforafanu prispieva k zníženiu rizika výskytu ďalších chorôb, ako sú cukrovka, srdcovocievne ochorenia, žalúdočné ochorenia, neurodegeneratívne ochorenia, očné choroby a choroby dýchacích ciest.

Okrem toho sa sulforafan ukázal byť prospešný aj pre deti s poruchami autistického spektra, pričom jeho pravidelné užívanie výrazne redukuje problémy s ich správaním.

Pre všetkých, ktorí chcú využiť blahodárne účinky sulforafanu a získať aktívnu ochranu svojich buniek, sú kapsule s brokorafanínom skvelou voľbou. Proti rakovine a chronickým ochoreniam môže byť tento prírodný zázrak práve tou správnou cestou k lepšiemu zdraviu.

sulforafan, brokolica, superpotravina, protirakovinový účinok brokolice, sulforafan extra, sulforafan carnomed, prevencia rakoviny,
Jedna kapsula SULFORAFAN EXTRA obsahuje až 200 mg účinnej látky, čo zodpovedá množstvu 5 kg surovej brokolice.

Účinky sulforafanu v boji proti rakovine sú viaceré:

1. Pomáha pri tvorbe proteínov, ktoré chránia bunky pred poškodením:

Sulforafan stimuluje tvorbu proteínov, ktoré slúžia ako ochranný štít pre bunky, chrániac ich pred poškodením. Tým sa môže predchádzať poškodeniu bunkovej DNA, čo je kľúčové v prevencii rakoviny.

2. Má protizápalové vlastnosti:

Zápaly v tele môžu súvisieť s rakovinou, a preto je dôležité udržiavať ich pod kontrolou. Sulforafan má schopnosť pôsobiť protizápalovo a tak prispieva k zníženiu zápalových procesov v organizme.

3. Pomáha pri detoxikácii:

Organizmus je neustále v kontakte s rôznymi toxínmi, ktoré môžu byť škodlivé pre bunky a podporovať vznik rakoviny. Sulforafan podporuje enzýmy zodpovedné za detoxikáciu organizmu, čím sa urychľuje vylučovanie týchto škodlivých látok.

4. Pomáha pri apoptóze:

Apoptóza je proces, pri ktorom bunka dobrovoľne zaniká, čo je dôležité pre udržanie zdravých tkanív v tele. Rakovinové bunky sa však môžu vyhnúť tomuto procesu a začnú sa nekontrolovateľne množiť. Sulforafan podporuje apoptózu, čím môže zastaviť nekontrolovaný rast rakovinových buniek.

5. Zastavuje tvorbu nových krvných ciev:

Tvorba nových krvných ciev je dôležitá pre normálny rast a vývoj tkanív, avšak niektoré nádory využívajú tento proces na podporu svojho rastu. Sulforafan má schopnosť zastaviť tvorbu nových krvných ciev, čo môže obmedziť rast rakovinových buniek.

Sulforafan je teda skutočný dar prírody a jeho protinádorové účinky sú obdivuhodné. Vzhľadom na jeho prírodný pôvod a pozitívne účinky je jeho využitie v boji proti rakovine nádejou pre mnohých pacientov a dodatočným dôkazom, že príroda nám môže poskytnúť silné nástroje pre udržanie našeho zdravia.

Zistite viac o sulforafane v našom predchádzajúcom článku.

Sulforafan Extra – špeciálna ponuka – internetová cena

Odporúčame Vám

CARNOMED Sulforafan extra XL pure gold edition 120 kapsúl

77,99
Benulekaren.sk
as of 5. júna 2024 18:47

Výživový doplnok obsahuje glukorafanín, ktorý je aktivovaný enzýmom myrozináza, metabolizuje a vstrebáva sa v tenkom čreve ako sulforafan.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *